Atelier

Edita Blažek

 mandaly · harmonizační obrazy · malba na hedvábí

O mně

Edita Blažek

Tato prezentace je věnována všem, kteří se rádi potěší obrazy malovanými na hedvábí.


Jmenuji se Edita Blažek. Narodila jsem se v Náchodě a momentálně pracuji a žiji v Trutnově. Malování jako své životní profesi a poslání jsem se začala věnovat až po roce 2008, kdy jsem absolvovala kurz intuitivního kreslení a jsem velice ráda, že mohu touto cestou propojit praktično a mysticismus a vnášet tímto do světa svoji vizi...více barev, jemnosti, krásy a radosti.

Velice ráda pracuji s hedvábím, které již samo o sobě vnáší do prostředí jemnost a hladivou energii. Těší mě tvořit osobní mandaly pro konkrétního člověka, které mu pomáhají nalézt jeho cestu, jeho vyšší potenciál a jemně, nenásilně ho vedou k celistvosti a harmonii.
Ráda maluji harmonizační obrazy do domů lidí, kde šíří radost, klid a lásku i obrazy do firem, kde podporují a posilují její pozitivní vizi a poslání pro svět.
Velikým potěšením je pro mě tvorba originálního textilu a módních doplňků, které podtrhují naši originalitu a jemné působení barev ladí a harmonizuje naše tělo i Ducha."


Děkuji všem za Váš zájem a sdílenou radost

Rozhovor na internetové televizi Cesty k sobě

  • Originální tvorba na hedvábí – obrazy, mandaly, šály a šátky
  • Textil a módní doplňky s léčivými symboly — barvy a symboly pozitivně stimulují člověka
  • Harmonizační a léčivé obrazy – harmonizace firemních interiérů i Vašeho domova pomocí energetických obrazů a mandal (autorská tvorba s individuálním přístupem a ohledem na přání zákazníka k dekoraci prostoru)
  • Kurzy intuitivní kresbyprobíhající kurzy

podrobnosti na stránce Nabídka a ceník

 

Spřátelené weby a spolupráce
Sell onVstup pro admina

Oresta Art, Edita Blažek © 2018
Správce, programátor Petr Havel © 2018