10 položek celkem

Cena

59220
159220
magnet (8)
59 Kč

Magnet s autorskou mandalou. Ladím se na svoji intuici a vnitřní moudrost. Mandala ve vaší kanceláři či v kuchyni na lednici.

Kód: 177
magnet (9)
59 Kč

Magnet s autorskou mandalou. Klid a pohoda ve vaší kanceláři či v kuchyni na lednici.

Kód: 192
magnet (5)
59 Kč

Magnet s autorskou mandalou, který nám připomene, že z klidu zrozené sebevědomí je naše výhra. Mandala ve vaší kanceláři či v kuchyni na lednici.

Kód: 183
magnet (4)
59 Kč

Magnet s autorskou mandalou, který nám připomene, jak být k sobě laskavý a soucitný. Klid, pohoda a jemnost ve vaší kanceláři či v kuchyni na lednici.

Kód: 186
magnet (3)
59 Kč

Magnet s autorskou mandalou. Klid, pohoda a pocit svobody ve vaší kanceláři či v kuchyni na lednici.

Kód: 189
Dárková sada pohlednic
149 Kč

Dárková sada inspiračních pohlednic pro potěšení a podporu. Chvilku ticha nad meditačním obrazem oceníš, až když si ji dovolíš:-)

Kód: 60
Podložka pod myš - Mandala - Intuice
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit malý, osobní Relax koutek u počítače a ještě podpoří Intuici a Kreativitu:-)

Kód: 75
Podložka pod myš - Mandala - Klid a Harmonie
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit malý, osobní Relax koutek u počítače a ještě nás povede do klidné přítomnosti:-) a harmonie.

Kód: 198
Podložka pod myš - Mandala - Klid a Uvolnění
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit malý, osobní Relax koutek u počítače a ještě nás povede do klidné přítomnosti:-)

Kód: 78
Podložka pod myš - Mandala - Svoboda a lehkost
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit osobní Relax koutek u počítače a ještě nás navede do pocitů lehkosti a vnitřní Svobody.

Kód: 201