Inspirační obrazy

 

Hledáš tichého, podporujícího společníka? Tak věř,

že i obraz může být vnímán jako "přítel"....Je to náš

spojenec a průvodce za "Čas a Prostor" do míst klidu a

harmonie.

Harmonizační obraz vnímám jako našeho „přítele“, měli bychom se s ním cítit dobře, relaxovaně, vnímat, že nás podporuje, že nás vede k uskutečnění našich snů, vizí a poslání, komunikuje s námi srdečně a vřele, dodává nám sílu a pozitivní energii a vede nás k naší autenticitě a pocitu naplnění a spokojenosti, šíři do prostoru harmonii, pohodu a klid. 

Energetické obrazy jsou našimi pomocníky, pomáhají nám naladit se na nové životní a spirituální zkušenosti a dosud nepoznané zdroje síly v nás.

Obrazy maluji v přirozeném, relaxačním stavu, nechám se vést a dovést k barvám a tvarům. Mám vždy hluboký, osobní zážitek z barev a tvoření a velice mě těší, když se najde člověk, kterému pak obraz barevně, radostně ladí, prospívá a obohacuje ho, když se ho dotkne někde hlouběji a vyvolá v něm touhu spojit se též s jemnohmotným světem v nás a kolem nás.

Obrazy jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány.

Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Obraz - Za čas a prostor

Čas na relaxaci a snění...meditační obraz "Za čas a prostor"...odprostit se od shonu všedních dní a dopřát si chvilku klidu a rozjímání, získat nadhled nad životními událostmi a v tichu se zasnít sám v sobě...ve svojí moudrosti nabrat nový směr.... to byl laskavý záměr této malby. 

...Rozkvétám...

Co v nás zažehne opět plnou Sílu a chuť do Života? Když si dáme sobě i našemu tělu plnou pozornost, péči a podporu. Pak rozkvétáme a cítíme se naplněné.