Energetické a harmonizační obrazy

Obraz jako náš „průvodce“ a „přítel“

I zdánlivé maličkosti, jako třeba nový obraz v interiéru, mohou odstartovat velké změny…Obraz muže být vnímán jako „živá voda“, jako duchovní  investice a může pozitivně, barevně obohatit prostor,který obýváme. …

Harmonizační obraz vnímám jako našeho „přítele“, měli bychom se s ním cítit dobře, relaxovaně, vnímat, že nás podporuje, že nás vede k uskutečnění našich snů, vizí a poslání, komunikuje s námi srdečně a vřele, dodává nám sílu a pozitivní energii a vede nás k naší autenticitě a pocitu naplnění a spokojenosti, šíři do prostoru harmonii, pohodu a klid.  Energetické obrazy jsou našimi průvodci a pomocníky, pomáhají nám naladit se na nové životní a spirituální zkušenosti a dosud nepoznané zdroje síly v nás. Tyto intuitivní obrazy maluji v přirozeném, relaxačním stavu, nechám se vést a dovést k barvám a tvarům. Mám vždy hluboký, osobní zážitek z barev a tvoření a velice mě těší, když se najde člověk, kterému pak obraz barevně, radostně ladí, prospívá a obohacuje ho, když se ho dotkne někde hlouběji a vyvolá v něm touhu spojit se též s jemnohmotným světem v nás a kolem nás… Obrazy jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Staň se svobodným v Srdci...Síla přeměny

Obraz nás vede k odvaze žít dle našeho nejvyššího poslání a předurčení...naše názory, pohledy na život je možné změnit...kam nás vede naše Srdce?

4 200 Kč Cena:

Odevzdávám, co mi neslouží...

Obraz je malován se záměrem odložit vše, co už v životě nepotřebuje a je nefunkční...dodává odvahu jít jiným směrem a naladit se na svoji vnitřní moudrost.

 

2 600 Kč Cena:

Síla k uzdravení..Naděje...

Obraz je malován se záměrem prospívat, léčit a vést nás s nadějí na cestu ke zdraví a vitalitě.

2 800 Kč Cena:

Intuice

Tato malba vznikla se záměrem naladit se na náš vnitřní hlas a dát do souladu Srdce a Rozum. Obraz je vhodný doložnice, meditačního koutku, masérny či terapeutické místnosti.

3 800 Kč Cena:

Nalézám své životní poslání...podpora...

Obraz je malován se záměrem pomoci nalézt své životní poslání a podpora pro jeho realizaci v životě.

1 200 Kč Cena: