Inspirační obrazy

Obraz jako náš „průvodce“ a „přítel“

I zdánlivé maličkosti, jako třeba nový obraz v interiéru, mohou odstartovat velké změny…Obraz muže být vnímán jako „živá voda“, jako duchovní  investice a může pozitivně, barevně obohatit prostor,který obýváme. …

Harmonizační obraz vnímám jako našeho „přítele“, měli bychom se s ním cítit dobře, relaxovaně, vnímat, že nás podporuje, že nás vede k uskutečnění našich snů, vizí a poslání, komunikuje s námi srdečně a vřele, dodává nám sílu a pozitivní energii a vede nás k naší autenticitě a pocitu naplnění a spokojenosti, šíři do prostoru harmonii, pohodu a klid.  Energetické obrazy jsou našimi průvodci a pomocníky, pomáhají nám naladit se na nové životní a spirituální zkušenosti a dosud nepoznané zdroje síly v nás. Tyto intuitivní obrazy maluji v přirozeném, relaxačním stavu, nechám se vést a dovést k barvám a tvarům. Mám vždy hluboký, osobní zážitek z barev a tvoření a velice mě těší, když se najde člověk, kterému pak obraz barevně, radostně ladí, prospívá a obohacuje ho, když se ho dotkne někde hlouběji a vyvolá v něm touhu spojit se též s jemnohmotným světem v nás a kolem nás… Obrazy jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

VÝSTAVA - Hedvábný obraz - Intuice

Tato malba vznikla se záměrem naladit se na náš vnitřní hlas a dát do souladu Srdce a Rozum. Obraz je vhodný doložnice, meditačního koutku, masérny či terapeutické místnosti.

Obraz je ke koupi. Pokud Vás oslovil a chtěli by jste mít doma tento originál, nebo máte jiné otázky, budu moc ráda, když mi napíšete na info@editablazek.cz 

 

2 700 Kč Cena:

VÝSTAVA - Obraz Soul-ladění

Obraz je malován se záměrem naladit se a příjmout naši vnitřní mužskou i ženskou část a soucitně, s radostí a hravostí žít a tvořit. S hlubokým naladěním se na naši vnitřní pravdu a vidění.

3 700 Kč Cena:

VÝSTAVA - Obraz - Feng shui - Hojnost a důvěra v sebe

Obraz je malován se záměrem podpořit nás v odvážných krocích, směrem k hojnosti a spokojenosti. A vidět to, co už nám v novém směru neslouží a nepodporuje nás.

2 300 Kč Cena:

VÝSTAVA - Obraz na hedvábí - Anděl Klidu a Harmonie

Autorská, ruční malba na přírodní hedvábí. Obraz je malován se záměrem vnášet do prostoru energii klidu a harmonie. 

7 300 Kč Cena: