Malba na přání

JEDINEČNÝ…ORIGINÁLNÍ…VÁŠ…

Ručně malovaný, harmonizační obraz, mandala či hedvábný šál na zakázku

I zdánlivé maličkosti, jako třeba nový obraz v interiéru, mohou odstartovat velké změny…umění muže být vnímáno jako „živá voda“, jako duchovní investice a může pozitivně, barevně obohatit a zharmonizovat prostor, který obýváme.

 

Jako pozornost sobě či jako dárek, poděkování někomu jinému, blízkému si u mě můžete nechat namalovat ručně malovaný hedvábný doplněk, hedvábný šál nebo šátek, obraz na hedvábí, mandalu na hedvábí, osobní mandalu, mandalu malovanou na desce akrylovými barvami, ručně malovaný obraz na plátno, nebo potěšit některým bytovým doplňkem s autorským potiskem. Obraz či mandalu maluji vždy s ohledem na Vaše přání či záměr.

Proč mít svůj osobní obraz či mandalu?

Osobní harmonizační obraz vnímám jako našeho „průvodce“ jako „přítele“ ,měli bychom se s ním cítit dobře, relaxovaně, vnímat, že nás podporuje, že nás vede k uskutečnění našich snů, vizí a poslání, tiše nám naslouchá a komunikuje s námi srdečně a vřele, dodává Sílu a Energii a Útěchu, vede nás s bezpodmínečnou láskou k naší autenticitě a pocitu naplnění a spokojenosti.

Co Vám nabízím...

Obrazy nebo mandaly maluji intuitivní, automatickou kresbou podle data narození.  Řemeslné zpracování je buď malba na hedvábí, hedvábí je potom vypnuté na desce či dřevěném rámu, nebo se dá zavěsit jako tapiserie, další možnost je nechat si namalovat Váš originál akrylovými barvami na plátno v rozměru a tvaru, který si  zadáte s ohledem na mé možnosti. Informaci o ceně obrazu posílám vždy předem, cena se odvíjí od Vámi zvolené techniky a rozměru obrazu.  Po dokončení práce zasílám fotografii hotového výrobku.

 

{form3}

Objednávkový formulář
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)
Položky označené tučně jsou povinné.