Mandaly

„Jak nahoře, tak dole – jak venku, tak uvnitř“ ...maluji mandaly a věřím v jejich velikou transformační, léčivou sílu…

 

Zde si můžete vybrat z autorských, ručně malovaných mandal na hedvábí či mandal malovaných akrylovými barvami na plátno.

Barvy a symboly mně přicházejí intuitivně skrze meditační naladění se záměrem nejvyššího prospěchu, souladu a dobra. Jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány, nebo když hledáte originální dárek k nějaké významné životní události. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění určité mandaly, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

Mandala je magický kruh, je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy nesoucí určitou energii.  Vede nás k našemu  „Středu“, k naší vnitřní moudrosti, je to prostředek k poznání sebe sama, že my jsme ten zdroj klidu, harmonie a lásky a pomáhá nám přiblížit se nevědomím zásobárnám naší vnitřní síly, intuice, vizím a snům . Je to nástroj sebepoznání a sebeodhalování a pomáhá nám toto zpětně zapracovat do našeho vnějšího konání, v tom je její transformační síla.

 Pozorováním a malováním mandaly se spouští léčebný, ozdravný, zklidňující, harmonizující proces na všech úrovních našeho bytí a to má na nás a naše okolí významný léčivý, terapeutický účinek.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Mandala - Plním si své sny

Mandala je malována se záměrem podpořit člověka v jeho sebedůvěře, pomoci najít a žít své poslání a realizovat své sny a vize v souladu s jeho životní cestou.

 

Hedvábná mandala 20cm - Žít Tady a Teď

Autorská, ruční malba na hedvábnou vitráž. Průměr 20cm. Barvy jsou světlostálé.

480 Kč Cena: