Mandaly

„Jak nahoře, tak dole – jak venku, tak uvnitř“ ...maluji mandaly a věřím v jejich velikou transformační, léčivou sílu…

 

Zde si můžete vybrat z autorských, ručně malovaných mandal na hedvábí či mandal malovaných akrylovými barvami na plátno.

Barvy a symboly mně přicházejí intuitivně skrze meditační naladění se záměrem nejvyššího prospěchu, souladu a dobra. Jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány, nebo když hledáte originální dárek k nějaké významné životní události. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění určité mandaly, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

Mandala je magický kruh, je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy nesoucí určitou energii.  Vede nás k našemu  „Středu“, k naší vnitřní moudrosti, je to prostředek k poznání sebe sama, že my jsme ten zdroj klidu, harmonie a lásky a pomáhá nám přiblížit se nevědomím zásobárnám naší vnitřní síly, intuice, vizím a snům . Je to nástroj sebepoznání a sebeodhalování a pomáhá nám toto zpětně zapracovat do našeho vnějšího konání, v tom je její transformační síla.

 Pozorováním a malováním mandaly se spouští léčebný, ozdravný, zklidňující, harmonizující proces na všech úrovních našeho bytí a to má na nás a naše okolí významný léčivý, terapeutický účinek.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Naplnění....Tady a Teď

Malba je vhodná do meditační místnosti či ložnice.

Mandala - Moudrost v nás..Harmonizace

Mandala je malována se záměrem ladit prostor i člověka a věřit ve svoji ozdravnou i tvůrčí sílu.

Obraz je ke koupi. Pokud Vás oslovil a chtěli by jste mít doma tento originál, nebo máte jiné otázky, budu moc ráda, když mi napíšete na info@editablazek.cz 

Mandala - Důvěra v sebe..moudrost v nás..tvořivost

Mandala je malována se záměrem důvěřovat v Sebe a svobodně,moudře užívat naši tvůrčí schopnost.

Obraz je ke koupi. Pokud Vás oslovil a chtěli by jste mít doma tento originál, nebo máte jiné otázky, budu moc ráda, když mi napíšete na info@editablazek.cz