Mandaly

 

„Jak nahoře, tak dole – jak venku, tak uvnitř“ 

Pozorováním a malováním mandaly se spouští léčebný, ozdravný, zklidňující, harmonizující proces na všech úrovních našeho bytí a to má na nás a naše okolí významný léčivý, terapeutický účinek.

Mandala je magický kruh, je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy nesoucí určitou energii.  Vede nás k našemu  „Středu“, k naší vnitřní moudrosti, je to prostředek k poznání sebe sama, že my jsme ten zdroj klidu, harmonie a lásky a pomáhá nám přiblížit se nevědomím zásobárnám naší vnitřní síly, intuice, vizím a snům . Je to nástroj sebepoznání a sebeodhalování a pomáhá nám toto zpětně zapracovat do našeho vnějšího konání, v tom je její transformační síla.

V této galerii si můžete vybrat z autorských, ručně malovaných mandal na hedvábí či mandal malovaných akrylovými barvami na plátno. Barvy a symboly mně přicházejí intuitivně skrze meditační naladění se záměrem nejvyššího prospěchu, souladu a dobra.

Jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány.

Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění určité mandaly, nebo měli zájem o origínál přimo pro vás, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

 

.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Mandala - Plním si své sny

Mandala je malována se záměrem podpořit člověka v jeho sebedůvěře, pomoci najít a žít své poslání a realizovat své sny a vize v souladu s jeho životní cestou...Sáhni si do pokladů, co máš v Sobě... Své naplnění najdeš ve sdílení.

 

2 900 Kč Cena:

Obraz na hedvábí - Z hloubky ticha...

Autorská, ruční malba na hedvábí. Téma malby...zklidnit se a  plynout..z hloubky ticha a klidu poznávat, kdo dopravdy jsem. 

4 700 Kč Cena:

Mandala - Klidná, láskyplná přítomnost

Nalézám klid a harmonii v tomto okamžiku, v láskyplné Přítomnosti. Mandala je malována se záměrem naladit nás na pocit bezpečí, zklidnění a uvolnění, přijetí a soucit.