Mandaly

„Jak nahoře, tak dole – jak venku, tak uvnitř“ ...maluji mandaly a věřím v jejich velikou transformační, léčivou sílu…

 

Zde si můžete vybrat z autorských, ručně malovaných mandal na hedvábí či mandal malovaných akrylovými barvami na plátno.

Barvy a symboly mně přicházejí intuitivně skrze meditační naladění se záměrem nejvyššího prospěchu, souladu a dobra. Jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány, nebo když hledáte originální dárek k nějaké významné životní události. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění určité mandaly, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

Mandala je magický kruh, je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy nesoucí určitou energii.  Vede nás k našemu  „Středu“, k naší vnitřní moudrosti, je to prostředek k poznání sebe sama, že my jsme ten zdroj klidu, harmonie a lásky a pomáhá nám přiblížit se nevědomím zásobárnám naší vnitřní síly, intuice, vizím a snům . Je to nástroj sebepoznání a sebeodhalování a pomáhá nám toto zpětně zapracovat do našeho vnějšího konání, v tom je její transformační síla.

 Pozorováním a malováním mandaly se spouští léčebný, ozdravný, zklidňující, harmonizující proces na všech úrovních našeho bytí a to má na nás a naše okolí významný léčivý, terapeutický účinek.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Mandala - Plním si své sny

Mandala je malována se záměrem podpořit člověka v jeho sebedůvěře, pomoci najít a žít své poslání a realizovat své sny a vize v souladu s jeho životní cestou.

 

2 600 Kč Cena:

Mandala - Naladit se na svoji Sílu, Odvahu a Moudrost

Autorská, inspirovaná  malba...tato mandala je malována se záměrem podpořit nás v období, kdy si potřebujeme ujasnit své hodnoty a priority , nalézt a aktivovat v sobě nové síly a schopnosti. Dát prostor našemu vnitřnímu hlasu a moudrosti.

1 200 Kč Cena:

Rezervace/Hedvábná mandala - Nadhled...Svoboda..Cesta Duše

Autorská, ruční malba na hedvábí. Obraz je malován se záměrem podpořit člověka na cestě k vnitřní svobodě, abychom si uvědomili, že jsme více než tělo...Síla.. Moudrost.. Intuice a životni cesta v souladu s našim vnitřním hlasem.

4 600 Kč Cena:

Mandala - Na vlně ženskosti a péče o sebe

Mandala je malována se záměrem naladit nás na naši ženskou, pečující, intuitivní stránku, abychom měli sílu i odvahu, dopřát si sami sobě, co potřebujeme.

2 800 Kč Cena:

Rezervace/Hedvábná mandala - Černá Madona

Tato mandala je malována se záměrem podpořit člověka v jeho cestě k autenticitě a k uvědomění si jeho skutečných schopností a možností. " Se soucitem k sobě a v moudrosti si beru svoji Sílu zpět ".

4 200 Kč Cena: