Mandaly

„Jak nahoře, tak dole – jak venku, tak uvnitř“ ...maluji mandaly a věřím v jejich velikou transformační, léčivou sílu…

 

Zde si můžete vybrat z autorských, ručně malovaných mandal na hedvábí či mandal malovaných akrylovými barvami na plátno.

Barvy a symboly mně přicházejí intuitivně skrze meditační naladění se záměrem nejvyššího prospěchu, souladu a dobra. Jsou vhodné do domovů či firemního prostoru s ohledem na záměr, se kterým byly namalovány, nebo když hledáte originální dárek k nějaké významné životní události. Pokud by jste se chtěli blíže poradit o vhodnosti umístění určité mandaly, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím.

Mandala je magický kruh, je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy nesoucí určitou energii.  Vede nás k našemu  „Středu“, k naší vnitřní moudrosti, je to prostředek k poznání sebe sama, že my jsme ten zdroj klidu, harmonie a lásky a pomáhá nám přiblížit se nevědomím zásobárnám naší vnitřní síly, intuice, vizím a snům . Je to nástroj sebepoznání a sebeodhalování a pomáhá nám toto zpětně zapracovat do našeho vnějšího konání, v tom je její transformační síla.

 Pozorováním a malováním mandaly se spouští léčebný, ozdravný, zklidňující, harmonizující proces na všech úrovních našeho bytí a to má na nás a naše okolí významný léčivý, terapeutický účinek.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Mandala - Sebedůvěra...Víra...Intuice


Mandala je malována se záměrem podpořit člověka ve víře v sebe, aby věřil a naslouchal svému vnitřnímu hlasu a měl odvahu podle toho i žít...

2 400 Kč Cena:

Naplnění....Tady a Teď

Malba je vhodná do meditační místnosti či ložnice.

4 800 Kč Cena:

Mandala - Moudrost v nás..Harmonizace

Mandala je malována se záměrem ladit prostor i člověka a věřit ve svoji ozdravnou i tvůrčí sílu.

3 400 Kč Cena:

Sdílet své vize a poslání. Komunikace. Tvořivost

Firemní mandala...Obraz je malován se záměrem podpořit vize, komunikaci a harmonizovat pracovní prostředí.

5 200 Kč Cena:

Harmonický domov. Bezpečí. Soulad

Mandala je malována se záměrem podpořit harmonickou atmosféru našeho domova a rodinného života.

3 200 Kč Cena:

Čakrový set harmonizační - Ruční malba na hedvábí ll.

Závěsný, hedvábný, čakrový set na zeď.  Harmonizační doplněk pro Váš meditační nebo jóga "koutek" či terapeutickou místnost.

3 600 Kč Cena:

Mandala - Plním si své sny

Mandala je malována se záměrem podpořit člověka v jeho sebedůvěře, pomoci najít a žít své poslání a realizovat své sny a vize v souladu s jeho životní cestou.

3 800 Kč Cena: