OBRAZY DO ORDINACE

Harmonizační obrazy vhodné do kanceláře, ordinace, terapeutických a wellness center

I zdánlivé maličkosti, jako třeba nový obraz v interiéru, mohou odstartovat velké změny…Obraz muže být vnímán jako „živá voda“, jako duchovní  investice a může pozitivně, barevně obohatit prostor,který obýváme. …

Místnost s uměním je „šťastné místo“ ,navozující inspirativní atmosféru klidu, krásy, radosti a napojení se na posvátné, léčivé zdroje v nás..umění má sílu vytvářet pozitivní změny a zážitky…a vytváří vstřícnější, radostnější  prostředí.


 

„Pěkné nebo nezbytné?  Umění na pracovišti a jeho přínos

Pracovní prostředí splňuje jisté funkční hledisko, ale význam se přikládá už i určité estetičnosti, kde umění může sloužit ke zkvalitnění pracovního prostředí. 

Umění přímo působí na pravou mozkovou hemisféru člověka, jejím prostřednictvím dostáváme inspiraci, rozvíjíme intuici a tvořivost, cítíme, jsme kreativní a méně vystresovaní, vnímavější, komunikativnější, konání je efektivnější a tak si myslím, že má své místo i v práci.

Umění je schopno podpořit firemní image a vize, hodnoty, navozuje relaxační atmosféru , může usnadnit navázání vztahu s klientem a je příležitostí pro otevřenější, srdečnější komunikaci…. vždyť i v práci je potřeba jistá dávka hravosti, barevnosti, pocitu svobody a radosti.

Pokud jste zvědaví, zda umění opravdu může pozitivně ovlivnit Váš život a chcete ten VÁŠ ORIGINÁL, neváhejte mě kontaktovat. Nebo chcete jen originální, harmonizační obraz, designový doplněk na Vaši zeď…můžete si vybrat v Prodejní galerie obrazů… pojďme zkusit doladit Váš moderní design interiéru energetickými obrazy a harmonizačními doplňky.