E-SHOP

13 položek celkem
zrcátka (20)
135 Kč

Sada kapesních zrcátek. Malá Srdcovka do kabelky. Dle nálady mějte u sebe svoji intuici, moudrost nebo klid a harmonii.

Kód: 84
zrcátka (5)
135 Kč

Sada kapesních zrcátek. Malá Srdcovka do kabelky. Dle nálady mějte u sebe svoji tvořivost, zdraví nebo ženskou jemnost:-).

Kód: 81
Dárková sada pohlednic
149 Kč

Dárková sada inspiračních pohlednic pro potěšení a podporu. Chvilku ticha nad meditačním obrazem oceníš, až když si ji dovolíš:-)

Kód: 60
Podložka pod myš - Mandala - Intuice
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit malý, osobní Relax koutek u počítače a ještě podpoří Intuici a Kreativitu:-)

Kód: 75
Podložka pod myš - Mandala - Klid a Uvolnění
220 Kč

Podložka pod myš s autorskou mandalou. Pomůže Vám vytvořit malý, osobní Relax koutek u počítače a ještě nás povede do klidné přítomnosti:-)

Kód: 78
Moudrost a Odvaha
2 800 Kč

Obraz je malován se záměrem naladit člověka na jeho vnitřní moudrost a klid. Znát své hodnoty a odkrývat a vidět svoji jedinečnost a dary, které jsme dostali pro tento život je...

Kód: 117
Mandala - Kreativita a Klid
2 900 Kč

Je to tak:-), ty nejúžasnější, nejgeniálnější nápady přicházení z hloubky, z klidu, z lehkosti a hravosti a z otázek:-). 

Kód: 114
Obraz - Kreativita
3 500 Kč

Je čas tvořit věci jinak. Je čas poslouchat více vlastní Moudrost, své Srdce, Sebe. Meditační obraz Kreativita nese poselství toto připomínat.

Kód: 108
Mandala - Raduj se jako dítě
ZDARMAZDARMA
4 900 Kč

Nasyť svoji Duši vším, co Ti pomůže cítit radost a hravost a postavit se každý den na nohy. Dopřej si občas být v zóně bezstarostnosti, lehkosti, přijetí bez podmínek a...

Kód: 93
Obraz - Je čas, plnit si sny
ZDARMAZDARMA
4 900 Kč

Je na čase plnit si své touhy a vize, dotknout se svých nejhlubších tužeb a uskutečnit je. Pokud toužíš žít plněji a radostněji, udělej to. Uznej své stíny a pak tvoř v Lásce....

Kód: 90
Mandala - Shamballa
ZDARMAZDARMA
5 600 Kč

Mandala s hlubokým záměrem navodit klid, očistu a harmonizační procesy v těle i prostoru. Spontánní tanec energie a barev na velké desce.

Kód: 99
Celý obraz
ZDARMAZDARMA
6 200 Kč

Zklidnit se a plynout... z hloubky ticha a klidu poznávat, kdo doopravdy jsem.

Kód: 63
Nahoru
Další produkty