OBRAZY A MANDALY

Ručně malované harmonizační obrazy na plátno a léčivé mandaly jsou efektivním doladěním Vašeho jedinečného prostoru, který obýváte, ať už doma či v práci.

Obraz jako vaše "Srdeční záležitost" :-), ano, to je záměrem mé tvorby, vybrat si průvodce, co vás naladí na jemné energie Bytí.

Harmonizační obraz či mandala mluví k celé naší Bytosti, proto se nechávám při tvorbě inspirovat a vést jemnými proudy energií, které nás vedou laskavě a láskyplně ke klidu a vlastní moudrosti. 

Obrazy jsou vhodné do domácího i pracovního prostředí, vzhledem k jejich záměru ještě vhodné umístění ráda upřesním. Krásně doladí i Váš meditační koutek, jógovou místnost či terapeutickou ordinaci. 

9 položek celkem

Cena

29006500
129006500
Mandala - Kreativita a Klid
2 900 Kč

Je to tak:-), ty nejúžasnější, nejgeniálnější nápady přicházení z hloubky, z klidu, z lehkosti a hravosti a z otázek:-). 

Kód: 114
Mandala - Raduj se jako dítě
3 600 Kč

Nasyť svoji Duši vším, co Ti pomůže cítit radost a hravost a postavit se každý den na nohy. Dopřej si občas být v zóně bezstarostnosti, lehkosti, přijetí bez podmínek a...

Kód: 93
Obraz - Mandala - Sebedůvěra a Kreativita
3 600 Kč

Když s uvědomíme, že za vším, ale opravdu za vším v našem životě stojíme my, co budu s tímto Vědomím tvořit:-)?

Kód: 141
20230825 115552 kopie
3 650 Kč

Duha je prý Mostem mezi Člověkem a Nebem. Každodenní připomínka skrze tento harmonizační, čakrový set, že jsme Bytost duchovní, laskavá a tvořivá. A navíc je to krásná dekorace,...

Kód: 69
Mandala - Shamballa
3 700 Kč

Mandala s hlubokým záměrem navodit klid, očistu a harmonizační procesy v těle i prostoru. Spontánní tanec energie a barev na velké desce.

Kód: 99
Celý obraz
4 900 Kč

Čas na relaxaci a snění! Meditační obraz "Za čas a prostor" nás vybízí odsunout shon všedních dní a dopřát si chvilku klidu a rozjímání. Získat nadhled nad životními událostmi...

Kód: 2
Celý obraz
ZDARMAZDARMA
6 300 Kč

Zklidnit se a plynout... z hloubky ticha a klidu poznávat, kdo doopravdy jsem.

Kód: 63
jedinečnost (2)
ZDARMAZDARMA
6 500 Kč

Meditační obraz Jedinečnost ze série Návrat k sobě. S laskavou péčí o Sebe se plně odkrývají neomezené možnosti našeho Bytí v Těle. A potom je s jednoduchostí a radostí sobě...

Kód: 219
interier g
ZDARMAZDARMA
6 500 Kč

Za čas a prostor....do míst, kde plné Zdraví a Harmonie je naše přirozenost. To jsme my, Bytosti s neomezeným potenciálem a na to se rozpomínáme.

Kód: 129