OBRAZY A MANDALY "ORIGINÁLY"

orig (1)

Ručně malované harmonizační obrazy na plátno a léčivé mandaly jsou efektivním doladěním Vašeho jedinečného prostoru, který obýváte, ať už doma či v práci.

Obraz jako vaše "Srdeční záležitost" :-)? Ano, to je záměrem mé tvorby, vybrat si průvodce, co vás naladí na jemné energie Bytí.

Harmonizační obraz či mandala mluví k celé naší Bytosti, proto se nechávám při tvorbě inspirovat a vést jemnými proudy energií, které nás vedou laskavě a láskyplně ke klidu a vlastní moudrosti. 

Obrazy jsou vhodné do domácího i pracovního prostředí, vzhledem k jejich záměru ještě vhodné umístění ráda upřesním. Krásně doladí i Váš meditační koutek, jógovou místnost či terapeutickou ordinaci. 

6 položek celkem

Cena

23009700
123009700
srdeč
2 300 Kč

Láskyplný vztah k Sobě, péče a úcta k Tělu, v každém ohledu vědět, co mi prospívá :-). Je tohle vůbec možné? Je to cesta, je to proces, je to volba se poslouchat, ale stojí to...

Kód: 232
Návrh bez názvu (48)
3 650 Kč

Duha je prý Mostem mezi Člověkem a Nebem. Každodenní připomínka skrze tento harmonizační, čakrový set, že jsme Bytost duchovní, laskavá a tvořivá. A navíc je to krásná dekorace,...

Kód: 69
za čas
4 900 Kč

Čas na relaxaci a snění! Meditační obraz "Za čas a prostor" nás vybízí odsunout shon všedních dní a dopřát si chvilku klidu a rozjímání. Získat nadhled nad životními událostmi...

Kód: 2
jedin
ZDARMAZDARMA
5 700 Kč

Meditační obraz Jedinečnost ze série Návrat k sobě. S laskavou péčí o Sebe se plně odkrývají neomezené možnosti našeho Bytí v Těle. A potom je s jednoduchostí a radostí sobě...

Kód: 219
lečení
ZDARMAZDARMA
6 500 Kč

Za čas a prostor....do míst, kde plné Zdraví a Harmonie je naše přirozenost. To jsme my, Bytosti s neomezeným potenciálem a na to se rozpomínáme.

Kód: 129
pxl
9 700 Kč

Nic se ti nemůže stát, když se odevzdáš Lásce. Hravým způsobem tvoř to, po čem jsi vždy toužila a přijmi svůj potenciál a moc uskutečňovat, měnit a ovlivňovat svůj život.

Kód: 283